Pandita väikelaen kuni 350 eurot

NB! Nüüd ka võimalik sularahas üle riigi Eesti Posti vahendusel.

  • Laenuotsuse teeme Teie ametliku sissetuleku alusel. Teie sissetulekust ja kuludest ülevaate saamiseks palume esitada meile oma pangakonto viimase 6 kuu väljavõte. Kui kasutate ka interneti panka, saate meie kaasabiga Lõunalaenud kontoris kohapeal esitada oma konto väljavõtte. Laenuotsuse anname 10 minutiga !
  • Oluliseim kriteerium Lõunalaenud jaoks väikelaenu väljastamisel on asjaolu, et peale kõigi Teie püsikohustuste ja meile võimaliku laenumakse tasumist, peab Teile alles jääma miinimumpalga suurune tasu. Samuti ei tohi Te omada tasumata võlgnevuse märkeid AS Krediidiinfo Maksehäirete registris.
  • Kui Teile ei jää igakuiselt alles piisav tasu või Teil on Maksehäirete registris märkmeid, vajame juurde Teilt käendajat (nõuded käendajale, vaata allapoole) et laenutehing katki ei jääks. Käendajaga väikelaen on väiksema intressikuluga.
  • Laenu tagastamine toimub läbi Teie pangakonto otse- või püsikorralduse alusel. Seega ei ole Teil vaja tagasimakse kuupäevi pingsalt meeles pidada. Selleks on vaja vaid tagada kindlal kuupäeval laenumakse suuruse summa olemasolu Teie pangakontol.
  • Kuni 350 eurose laenu väljastame Teile kuni 8ks kuuks. Sõltumata laenugraafiku pikkusest võite enne tähtaegselt meile laenu alati tagastada. Erinevalt konkurentidest, ei nõua Lõunalaenud samas olukorras Teilt pikka etteteatamise tähtaega ega leppetrahvi. Soovist laenuleping tähtaegselt varem täielikult täita, võite ette teatada kas või 10 minutit. Samuti ei nõua me kogu intressi tasumist, vaid selles osas teeme kompromissarvestuse.
  • Peale laenulepingu vormistamist kanname laenuraha soovitud summas koheselt Teie arvele. Teenustasu ega muid tasusid laenulepingu vormistamise eest Lõunalaenud ei arvesta kui soovite laenusummat pangakontole. Ülekandesse läheb Teie soovitud laenusumma. Soovi korral on võimalik laenusumma üleanda Teile ka sularahas Eesti Posti kontorites üle riigi. (tingimused)
  • Kogu protsessiks, hetkeni alates andmete kontrollimisest kuni laenusumma kontole laekumiseni, kulub maksimaalselt pool tundi !Soovitame põhjalikult tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

Taotluse esitamiseks ja pakkumise saamiseks klõpsa siia