Käendusega väikelaen kuni 500 eurot

  • Laenuotsuse teeme Teie ja Käendaja ametliku sissetuleku alusel, Teie ja Käendaja sissetulekust ülevaate saamiseks palume esitada pangakonto 6 kuu väljavõte. Oluliseim erinevus käendajaga väikelaenu puhul on asjaolu, et laenusaajalt ei nõua me ametlikku sissetulekut. Küll aga on oluline, et ametlik sissetulek töötasu või piisava pensioni näol oleks käendajal.
  • Kui kasutate ka interneti panka, saate meie kaasabiga Lõunalaenud kontoris kohapeal esitada oma konto väljavõtte. Laenuotsuse anname kõigest 10 minutiga !
  • Oluliseim kriteerium Lõunalaenud jaoks väikelaenu väljastamisel on asjaolu, et peale kõigi Teie püsikohustuste ja meile võimaliku laenumakse tasumist, peab Teile alles jääma miinimumpalga suurune tasu. Samuti ei tohiks Te omada tasumata võlgnevuse märkeid AS Krediidiinfo Maksehäirete registris.
  • Laenu tagastamine toimub läbi Teie või käendaja pangakonto otse- või püsikorralduse alusel. Seega ei ole Teil või käendajal vaja tagasimakse kuupäevi pingsalt meeles pidada. Selleks on vaja vaid tagada, et kindlal kuupäeval oleks Teie või käendaja pangakontol laenumakse suurune summa.
  • Kuni 500 eurose laenu väljastame maksimaalselt kuni aastaks. Sõltumata laenugraafiku pikkusest võite enne tähtaega meile laenu alati tagastada. Erinevalt konkurentidest, ei nõua Lõunalaenud samas olukorras Teilt pikka etteteatamise tähtaega ega leppetrahvi. Soovist laenuleping tähtaegselt varem täielikult täita, võite ette teatada kas või 10 minutit. Samuti ei nõua me kogu intressi tasumist, vaid selles osas teeme kompromissarvestuse.
  • Peale laenulepingu vormistamist kanname laenuraha koheselt Teie või käendaja pangakontole. Teenustasu ega muid tasusid laenulepingu vormistamise eest Lõunalaenud ei arvesta. Ülekandesse läheb Teie soovitud laenusumma. Soovi korral on võimalik laenusumma üleanda Teile ka sularahas.
  • Kogu protsessiks, hetkeni alates andmete kontrollimisest kuni laenusumma kontole laekumiseni, kulub maksimaalselt pool tundi !
  • Käendajaga väikelaen on madalama intressimääraga kui tagatiseta väikelaen.Soovitame põhjalikult tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

Taotluse esitamiseks ja pakkumise saamiseks klõpsa siia